Dala som Sme dvojku

Autor: Otilia Horrocks | 2.5.2021 o 8:45 | Karma článku: 3,17 | Prečítané:  285x

Pýtala sa ma redakcia Sme na hodnotenie nových diskusií... dala som im chválitebnú. Sľubujú ich skoré vylepšenie... nechám sa prekvapiť

Kedysi v januári 2021 sa ma Sme pýtali v stručnosti na záujem o účasť pri tvorbe nových diskusií, ak sa dobre pamätám, "okienko" chcelo vedieť či čítam Sme pre diskusie alebo kvôli článkom, niečo o mne a zisťovalo záujem o pomoc pri testovaní pripravovaného nového dizajnu, samozrejme záverom pripomenulo, že kontaktovať budú len vhodných testerov... Sme mi dalo košom, viac som od nich v tejto veci nepočula.

Vlastne počula, predvčerom 30.4.2021 ma oslovili, tentoraz mailom, asi ako každého predplatiteľa Sme, s požiadavkou na vyplnenie dotazníka pre zlepšenie posledný mesiac toľko kritizovaného nového formátu diskusií. Požiadavku na notifikácie Sme predvčerom do diskusií doplnilo, tak tu som požiadala o editovanie už odoslaného príspevku, či ako bonus možnosť vedieť kto číta moje diskusné príspevky. Pri otázke ako hodnotím nové diskusie som im ako laik nieučiteľ dala dvojku, snahu o zlepšenie treba povzbudiť. Pomoc pri testovaní som tentokrát odmietla ja. Som len užívateľ, nie computer expert a požiadavky mnohých diskutujúcich si žiadajú podstatný upgrade. Uvidíme, čo testeri spolu so Sme pripravia a ako sa tento nový formát udomácni. Nech sa im darí k spokojnosti čitateľov a diskutujúcich.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nezabudli sme a nesmieme zabudnúť

Dnes si pripomíname, prečo je dôležité, aby sa z našej pamäti nestratili príbehy z čias vojny.

Letanovská: Odpor voči Remišovej rastie. Stráca podporu kľúčových ľudí

V strane podľa odchádzajúcej členky prebieha diskusia o výmene líderky.


Už ste čítali?